Išskirtinės sąlygos verslui

Pirkite kursus visai komandai ir gaukite specialią nuolaidą

Augink komandos įgūdžius su Venudu

Venudu darbuotojų mokymo programas naudoja jau 20+ darbdavių
,,Gera dovana” komanda patenkinta, kad galėjo išsirinkti jiems įdomų kursą, taip pat naudingi prie mokymų pridedami įrankiai ir šablonai, kuriuos pritaikom įmonės reikmėm. Puikūs kursai ir pradedantiems, ir norintiems atnaujinti žinias!“


Eglė Kierė
GeraDovana.lt

,,Kursas "Personal branding LinkedIn‘e nuo A iki Z" - superinis! Ilgai jam ruošiausi ir džiaugiuosi prisiruošusi :) Labai daug išsamios informacijos, viskas sudėliota trumpais patogiais intervalais, net check listas gale yra, kurį jau buvau bepradėjusi darytis pati:) Labai patiko mokymų principas, kad beklausant turinio galima pauzintis ir viską realiu laiku tvarkyti paskyroje. Labai labai rekomenduoju!“

Simona Bareikė
careerhouse.lt

Kodėl verta rinktis Venudu?

 • Kursai prieinami visur
 • Neribotas kurso galiojimo laikas
 • Rinkos ekspertų žinios mygtuko paspaudimu
 • Įgytas žinias patvirtinantys sertifikatai

Galimybė gauti asmenines konsultacijas

Baigę kursą darbuotojai įgis teorines ir praktines žinias, kurias panaudos darbo aplinkoje. Norintiems grįžtamojo ryšio siūlome asmenines konsultacijas pasirinkta tema.

Prisitaikysime prie jūsų poreikių

Nesvarbu kokio dydžio komanda, kokį biudžeta turite, ar kokia forma norite mokytis. Esame lankstūs ir galima pasiūlyti jūsų lūkesčius atitinkantį modelį.

Susisiekite ir gaukite jums sukurtą pasiūlymą

 • Online kursai
  Išsirinkite kursą ir susisiekite su mumis. Atsiūsime jums sąskaitą faktūra ir suteiksime prieigą prie kurso pasirinktam darbuotojų kiekiui.

 • Kursų paketai
  Siūlome kursų paketus. Susisiekite ir padėsime išsirinkti tinkamiausią kursų kombinaciją, atitinkančią jūsų verslo poreikius.

 • Live mokymai
  Norite mokytis tuo pačiu metu, vienoje virtualioje auditorijoje? Lektoriai turi ilgametę gyvų mokymų vedimo patirtį, todėl problemų nebus.

Venudu paslaugas naudoja

Created with