MARKETINGO MOKYMAI, AUGINANTYS JŪSŲ ĮMONĘ

Konsultuojam, mokom ir įkvepiam jūsų komandą stiprinant komunikaciją ir gerinant verslo rezultatus.

Konferencijos

ConnectIn

LinkedIn profesionalų diena

Konferencija skirta sujungti socialinių tinklų ekspertus, komunikacijos vadovus, darbdavio įvaizdžio kuratorius, HR specialistus ir visus, kurie nori išmokti geriau formuoti savo ar organizacijos įvaizdį LinkedIn ir kituose komunikacijos kanaluose

Data: 2024 Kovo 20 d.

Pranešėjai: 19 +

Vieta: Litexpo
Kaina: €157 (kaina kils)

Darbas kartu

Išsiaiškinsime jūsų lūkesčius per 15 minučių pokalbį

Sukursime jūsų įmonei ir rinkai pritaikytą mokymų programą

Įgyvendinsime mokymų programą nuotoliu arba gyvai

Pakartotiniais susitikimais užtikrisinsime progresą

Su mumis auga

Ką apie Venudu mokymus mano klientai?

Agnė Kazernovičiūtė
C&D Style

Norint augti ir tobulėti, kiekvienas privalome norėti sužinoti, todėl mokytis iš savo pačių klaidų, pažvelgti į kuriamą turinį profesionalo akimis ir, žinoma, gautas teorines žinias pritaikyti praktikoje – vienas geriausių pasirinkimų, kurį mokymų metu pristatė ir būtent mums pritaikė lektorius Darius Gerulis. Buvo naudinga bei informatyvu, iki kito karto!

Justas Kidykas
Civitta

Iš kolegų tikrai išgirdau daug teigiamų atsiliepimų ir jau pats matau, kad daug kolegų ir vadovų suaktyvėjo LinkedIn. Daugelis suprato, kad buvimas matomu LinkedIn nėra misija neįmanoma, ir patys suprantame, kad turinio pasidalinimui tikrai turime.

Martynas Kerpė
RoboLabs

Informacijos pateikimas buvo koncentruotas. Iš esmės paliesta labai daug visko, bet po truputį. Detaliai nupasakota, kaip veikia LinkedIn, kokios dominuoja pagrindinės funkcijos siekiant išsiskirti ir būti matomais potencialių klientų. Labai patiko, kad mokymai buvo ne tik teoriniai, bet ir pateikti su praktiniais pavyzdžiais.

Mokymai

Vidinių mokymų planavimą palik mums