Personal branding LinkedIn‘e nuo A iki Z

Write your awesome label here.
  • Lektorius: Karolis Rimkus 
  • Lygis: Vidutinis -Pažengęs
  • Video trukmė: 4val. 30min.
  • Studijų trukmė: 5 val.
Kurso pristatymas
Kaip lengvai kurti unikalų turinį, rasti klientų ir parduoti (B2B ir B2C) su LinkedIn pagalba.
kurso sertifikatas
Sertifikatas įrodo jūsų žinias kuriant turinį ir komunikuojant LinkedIn, plečiant kontaktų ratą ir gerinant savo profilio atrandamumą platformoje.

Plačiau apie kursą

Intro paskaitoje jau sužinojai, kaip tapti matomu LinkedIn. Atėjo laikas parduoti, ne tik save, bet ir savo prekės ženklą, produktą ar paslaugą.
Šiuose >5 val. trukmės mokymuose tu ne tik išmoksi LinkedIn alfabeto – praktinių komunikacijos tinkle vingrybių, bet ir gebėsi sudėti kompleksiškiausius sakinius į savo vietas. Nuo užkalbinimo iki pirmos konversijos – viskas, ką reikia žinoti norint megzti ir išlaikyti B2B ar B2C ryšius LinkedIn
Virtuozu per naktį netapsi, bet instrumentą valdysi jau netrukus.

Atsiliepimai

Kursas "Personal branding LinkedIn‘e nuo A iki Z" - superinis! Ilgai jam ruošiausi ir džiaugiuosi prisiruošusi. Labai daug išsamios informacijos, viskas sudėliota trumpais patogiais intervalais, net check listas gale yra, kurį jau buvau bepradėjusi darytis pati. Labai patiko mokymų principas, kad beklausant turinio galima pauzintis ir viską realiu laiku tvarkyti paskyroje. Labai labai rekomenduoju!

Simona Bareikė
Career Consultant at Career House

Patiko struktūra, patiko Tavo gyvas bendravimas, labai aiškūs patarimai ir iliustruojantys pavyzdžiai. Tavo ir visų kitų mokymų dėka, asmeniškai aš jaučiuosi gana stipri linkedin’e. Dabar turiu tikslą savo komandos merginas išjudinti, kad daugiau rodytųsi ir veiktų.

Giedrė Vaitiekūnaitė
HR Hint Online founder and creator

Course contents

Kurso turinys
Instagram & LinkedIn Expert 

Karolis Rimkus

Karolis vadovauja Caption, socialinių tinklų rinkodaros agentūrai, padedančiai Lietuvos ir užsienio įmonėms ir prekių ženklams siekti rezultatų bei kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose.

Jo mokymuose ir pranešimuose per pastaruosius kelis metus jau dalyvavo >4000 žmonių, o LinkedIn seka virš 20 000.
Created with