Facebook reklamos planavimas ir pirkimas 101

Write your awesome label here.
  • Lektorius: Raitis Gocentas
  • Lygis: Pradedantysis - Vidutinis
  • Studijų trukmė: 2 val.
  • Video trukmė: 1 val. 30 min.
Kurso pristatymas
Nesi užtikrintas kaip pradėti reklamuoti Facebook sėkimingai? Raitis išmokys kaip startuoti nedarant brangių klaidų
kurso sertifikatas
Sertifikatas įrodo jūsų žinias naviguojant Facebook manager aplinkoje, kuriant FB ads kampanijas, sudarant auditorijas, skaičiuojant biudžetą ir analizuojant reklaminių kampanijų sėkmę.

Plačiau apie kursą

Ar atsidarius Facebook Ads Manager jautiesi, kaip atvertęs kvantinės fizikos vadovėlį? Tu ne vienas. Pirmieji žingsniai, nors ir nelengvi, bet - labai svarbūs, tam, kad ateityje išvengtum besikartojančių klaidų. Ne paslaptis, jos čia kainuoja.
Todėl Raičio vedamuose mokymuose sužinosi viską apie reklamos planavimą ir pirkimą. Alfabetine tvarka Raitis atskleis sėkmingos Facebook reklamos ingredientus. Kaip nuspręsti, kad keptuvė jau įkaitusi, ką po ko dėti bei kaip neperkepti? Pateiks praktinių užduočių, atskleis greitos ir efektyvios reklamos paslaptis ir net padovanos cheatsheet'us, padėsiančius skaičiuoti reklamos biudžetą.

Virtuozu per naktį netapsi, bet instrumentą valdysi jau netrukus.

Course contents

FACEBOOK ADS EXPERT

Raitis Gocentas

Raičio duona - reklama. Ją jis kepa nepriekaištingai. 

Raitis per pastaruosius 7 metus krimto marketingo mįsles įvairiuose vaidmenyse: tiek perkant reklamą šešiaženklei Kickstarter kampanijai, tiek dirbant socialinių tinklų agentūroje, tiek rašant reklamų tekstus, naujienlaiškius ar parduodant savo produktus, tiek gilinantis į duomenis ir optimizuojant puslapių konversijas.
Created with