Facebook reklamos planavimas ir pirkimas 101

Write your awesome label here.
  • Lektorius: Raitis Gocentas
  • Lygis: Pradedantysis - Vidutinis
  • Studijų trukmė: 2 val.
  • Video trukmė: 1 val. 30 min.
Kurso pristatymas
Nesi užtikrintas kaip pradėti reklamuoti Facebook sėkmingai? Raitis išmokys kaip startuoti nedarant brangių klaidų
kurso sertifikatas
Sertifikatas įrodo jūsų žinias naviguojant Facebook manager aplinkoje, kuriant FB ads kampanijas, sudarant auditorijas, skaičiuojant biudžetą ir analizuojant reklaminių kampanijų sėkmę.

Plačiau apie kursą

Ar atsidarius Facebook Ads Manager jautiesi, kaip atvertęs kvantinės fizikos vadovėlį? Tu ne vienas. Pirmieji žingsniai, nors ir nelengvi, bet - labai svarbūs, tam, kad ateityje išvengtum besikartojančių klaidų. Ne paslaptis, jos čia kainuoja.
Todėl Raičio vedamuose mokymuose sužinosi viską apie reklamos planavimą ir pirkimą. Alfabetine tvarka Raitis atskleis sėkmingos Facebook reklamos ingredientus. Kaip nuspręsti, kad keptuvė jau įkaitusi, ką po ko dėti bei kaip neperkepti? Pateiks praktinių užduočių, atskleis greitos ir efektyvios reklamos paslaptis ir net padovanos cheatsheet'us, padėsiančius skaičiuoti reklamos biudžetą.

Virtuozu per naktį netapsi, bet instrumentą valdysi jau netrukus.

Atsiliepimai

Tikrai gerai parinktos temos, yra labai kokybiškų, naudingų paruoštukų naudojimui, pavyzdžiui, reklamos planas, reklamos biudžeto skaičiuoklė ir pan. Tas labai patiko!

Radvilė Dzemydaitė
Project Manager at SOMA agency

Puikiai sudėliota programa, labai aiškiai pateikta informacija.  O svarbiausia po kurso pastebėjau, kad tą patį darbą galiu atlikti dar efektyviau, pritaikius lektoriaus patarimus.

Indrė Širkienė
Brand Communication Strategist/ Online marketingas

Kurso turinys

Course contents

FACEBOOK ADS EXPERT

Raitis Gocentas

Raičio duona - reklama. Ją jis kepa nepriekaištingai. 

Raitis per pastaruosius 7 metus krimto marketingo mįsles įvairiuose vaidmenyse: tiek perkant reklamą šešiaženklei Kickstarter kampanijai, tiek dirbant socialinių tinklų agentūroje, tiek rašant reklamų tekstus, naujienlaiškius ar parduodant savo produktus, tiek gilinantis į duomenis ir optimizuojant puslapių konversijas.

Created with