7 priežastys, kodėl marketingo kursai padeda kilti karjeros laiptais

Mar 29 / Vilma Meškauskaitė
Žinias, kurias gauname mokantis universitete ar skaitant knygas yra ypatingai naudingos ir svarbios, tačiau marketingo kursai ir bendrai siūlomos mokymosi platformos skatina įgyti ir sužinoti naujausias tendencijas bei aktualijas būtent marketingo srityje.

Žmogui, kuris nori turėti puikų portfelį ieškantis darbo ar būti savo srities kokybišku specialistu, marketingo kursai ar kitokio tipo online kursai suteiks tų žinių, kurios šiuo metu yra pačios vertingiausios. Kursai leidžia dalintis asmenine patirtimi, įgytomis žiniomis ar pavyzdžiais, kurių nerasime knygose.

1. Tinkamas laiko išnaudojimas

Kiekvienam iš mūsų laikas – sustyguotas ir labai vertingas dalykas, tad stengiamės dieną išnaudoti tinkamai ir įgaunant naujų žinių. Online kursai puikus variantas, juos galima lengvai pritaikyti prie savo esamo grafiko ir mokytis tada, kad jaučiatės pasiruošę! “The Learning House“ atliktoje apklausoje nes 44 % esamų ir studijas baigusių studentų teigė apie savo žinių pagausėjimą, laiko taupymą ir svarbiausia greičiau surandama darbo vietą. Svarbu paminėti, kad tyrimas taip pat parodė, kad darbuotojai, kurie yra linkę aktyviai domėtis savo srities tendencijomis ir naujienomis, semiasi žinių online kursuose net 45 % padidėja darbo užmokestis, tad tiek marketingo kursai, tiek kursai, kuriuos norite išbandyti suteiks ne tik naudingų žinių, bet ir leis gauti norimą darbo vietą!

2. Mokėjimas derinti daug skirtingų veiklų

Marketingo kursai lengvai derinami su darbu ir kita papildoma veikla, tai ne universitetas, kuomet turime nuolat atsiskaityti ar būti matomi paskaitose. Puikų įvaizdį suteiksite ir savo darbdaviui, kuomet darbą gebėsite derinti su naujų žinių įsigijimu. Rezultatas garantuotas, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir tinkamai į juos įsigilinta. Tik per praktiką ir domėjimąsi galime pasiekti aukščiausių rezultatų ir įrodyti savo platų žinių bagažą.

3. Tendencijų ir aktualijų žinojimas

Kursai, ypač marketingo yra skirtingų tipų ir pateikiantys įvairią informaciją. Online kursus galima pasirinkti pagal esamą žinių ir patirties lygį, pradėti nuo pagrindų ir baigti esminiais bei svarbiausiomis marketingo žiniomis. Kylant karjeros laiptais svarbu turėti tinkamus ir tvirtus pagrindus ant kurių būtų galimą statyti kitus aukštus ir juose kaupti informaciją. Marketingas – labai plati ir daug apimanti sritis, tad kuo daugiau informacijos įgysite ir turėsite, tuo būsite patrauklesni būsim savo darbo vadovui.

Apie tendencijas ir aktualijas kalba Darius savo online kurse
Write your awesome label here.

4. Motyvacijos ir žingeidumo įrodymas

Kai kyla klausimas nuo ko pradėti, kad mane pastebėtų ar į mane atkreiptų dėmesį, pradėkite galvoti apie savo žinių bagažą, kuris galėtų padėti ne tik Jums, bet ir darbuotojams, įmonei, kurioje ateityje dirbsite. Kadangi marketingo sritis yra tikrai plati ir turinti nemažą puikių specialistų ratą svarbu nesustoti būti žingeidiems. Online kursui yra puikus būdas save motyvuoti, o motyvacija yra be galo svarbus bruožas, kuris padeda išsiskirti ir suteikia jausmą, kad potencialus darbuotojas bus aktyvus ir norintis ne tik uždirbti, bet ir siekti pačių aukščiausių ir kokybiškiausių rezultatų tiek sau, tiek pačios įmonės atžvilgiu.
Daugelis baigę mokslus ir gavę tai įrodantį dokumentą – diplomą galvoja, kad jau turi visas žinias ir gali pradėti dirbti, tačiau taip nėra visada. Tik per nuolatinį mokymąsi ir domėjimąsi savo sritimi galima tapti tikru ir profesionaliu specialistu. Kursai yra puikus būdas plėsti savo žinias, kadangi jie nereikalauja nuolatinio įsitraukimo. Kursus galima klausytis ir lankyti tada, kada jaučiatės pasiruošę, o jeigu jaučiate, kad šiuo metu yra netinkamas metas, galite juos nutraukti ir sugrįžti tada, kada būsite pasiruošę.

5. Naujų sprendimų ir darbo modelių pritaikymas

Būtent įvairūs online kursai padeda tobulinti pačius reikalingiausius įgūdžius, kuriuos jaučiate, kad reikėtų labiau patobulinti. Kursai suteikia galimybę sužinoti naujas programines įrangas, vartojamas sąvokas ar darbą palengvinančias programėles apie kurias galbūt anksčiau negirdėjote. Darbdaviai dažnai reikalauja šių įgūdžių, nes vis daugiau pareigybių reikalauja, kad darbuotojai gebėtų dirbti nuotoliniu būdu ar gebėtų pritaikyti šių dienų tendencijas ir darbo modelius. Tokios įgytos žinios puikiai papildys gyvenimo aprašymą ir į tai bus atkreiptas didelis dėmesys.

6. Nuolat pildomas žinių bagažas

Marketingo specialistas, bet kokioje įmonėje yra itin reikšminga ir svarbi tvirtos ir stabiliai varomos grandinės dalis. Prekiniams ženklams vis svarbiau tampa ne pats produktas, bet produkto istorija, kurią jis nori ir gali perteikti esamiems ir potencialiems klientams. Jaunam žmogui, kuris turi ne itin didelę ir gilią patirtį svarbu domėtis šiandieninėmis tendencijomis ir žinoti svarbiausius dalykus, kurie padėtų darbą atlikti tinkamai ir įrodytų žinių bagažą.
Kalbant apie gausų online kursų pasirinkimą svarbu atsirinkti, kurie kursai bus tikrai naudingi, o laikas išnaudotas prasmingai. Prieš registruojantis į marketingo kursus išsiaiškinkinkite lektoriaus išsilavinimą ir žinių bagažą, pasidomėkite atsiliepimais ir bendra kursų medžiaga, ar tikrai perklausyti kursai suteiks ne tik sertifikatą, bet ir naudingų žinių.

7. Grįžtamasis ryšys

Tiek marketingo, tiek kiti kursai suteikia disciplinos ir asmeninio pažinimo. Patys tampame savo mokytojais ir stengiamės gautą informaciją panaudoti darbo vietoje. Tai itin vertina darbdaviai, kuomet darbuotojas pats gali gebėti atlikti tam tikrus darbus, kuriems nereikia papildomo mokymosi ar paaiškinimo.
Tiek marketingo, tiek kiti kursai suteikia disciplinos ir asmeninio pažinimo. Patys tampame savo mokytojais ir stengiamės gautą informaciją panaudoti darbo vietoje. Tai itin vertina darbdaviai, kuomet darbuotojas pats gali gebėti atlikti tam tikrus darbus, kuriems nereikia papildomo mokymosi ar paaiškinimo.
Pasidalink:
Užsiprenumeruok Venudu naujienlaiškį | Socialiniai tinklai, skaitmeninė rinkodara, personal branding ir daugiau
Patyre Venudu lektoriai visada stengiasi perduoti praktines rinkodaros žinias žmonėms siekiantiems tikslų čia ir dabar
Thank you!
Created with