Esame rinkodaros ekspertai, kurie dalinasi žiniomis video įrašų formatu. Venudu, nes patogu.

Mūsų istorija

Per ilgesnę ar trumpesnę, bet ne mažiau intensyvią mokymo karjerą mūsų lektorių įžvalgos jau pasiekė daugiau nei 3000 žmonių, kitais skaičiavimais - 6000 ausų. 
Vis dažniau išgirsdavome poreikį mokymuose dalyvauti virtualiai. Netrukus pradėjome teikti ir mokymų įrašus. Tačiau įrašas yra su savom kliurkom - dalyviui tenka pražiūrėti visus prisijungimo nesklandumus, išklausyti atsakymus į jam galimai nerūpimus klausimus, pralaukti neaktualias vietas. Argi ne patogiau, jei tokie mokymai būtų struktūrizuoti, prieinami bet kada ir bet kur, suskirstyti temomis ir potemėmis? Prie viso to dar ir randant papildomos medžiagos, padedančios įsisavinti turinį geriau, bei gaunant sertifikatą.

Susipažink su lektoriais

Raitis Gocentas
Facebook Ads Ekspertas
Raitis per pastaruosius 7 metus krimto marketingo mįsles įvairiuose vaidmenyse: tiek perkant reklamą šešiaženklei Kickstarter kampanijai, tiek dirbant socialinių tinklų agentūroje, tiek rašant reklamų tekstus, naujienlaiškius ar parduodant savo produktus, tiek gilinantis į duomenis ir optimizuojant puslapių konversijas.

Raitis perduoda savo žinias mokymuose su praktiškais pavyzdžiais ir suteikia visus įrankius norint kurti efektyvią Facebook reklamą.

Karolis Rimkus
LinkedIn ir Instagram Ekspertas
Karolis vadovauja Caption, socialinių tinklų rinkodaros agentūrai, padedančiai Lietuvos ir užsienio įmonėms ir prekių ženklams siekti rezultatų bei kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose.

Jo mokymuose ir pranešimuose per pastaruosius kelis metus jau dalyvavo >4000 žmonių.
LinkedIn jis vienas aktyviausių lietuvių, kurio įrašus seka virš 20 000 žmonių.

Mokymuose dėsto į rezultatus orientuotus patarimus ir visuomet stengiasi viršyti lūkesčius.
Darius Gerulis
Verslo Vystymo Vadovas
Viską sustatyti į savo vietas - tokia Dariaus misija klientams. Kad kiekvieno jų socialinių tinklų komunikacija būtų NEPRIEKAIŠTINGA.

Didžiąją dalį karjeros koncentravęsis į pardavimų meną, dabar Darius gilinasi į kardinaliai skirtingų klientų rinkodaros situacijas ir ieško geriausių būdų reklamos įgyvendinimui.

Kalbindamas potencialius klientus ir rengdamas jiems pasiūlymus, per mėnesį Darius nagus prikiša prie daugiau nei 10 skirtingų prekių ženklų.

Naudotojai

Created with